Rüzgar Enerjisi Çözümlerimize Artan Talebi Desteklemek amacıyla Üretim Yeteneklerimizi Daha da Genişletmek için 70 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyoruz.

Timken, Fortune Tarafından Amerika'nın En Yenilikçi Şirketlerinden Biri Olarak Tanıtıldı

Uzmanlık

Çeşitlendirilmiş bir endüstri lideri olarak, sürtünme yönetimi, güç iletimi ve malzeme bilimindeki özel mühendislik uzmanlığımızın yanı sıra müşteri odaklı, yenilikçi problem çözümümüzle dünya çapında tanınmaktadır.

Etkinleştirici teknolojilerimiz, ticari açıdan uygun bir sonraki elektrikli hava aracını piyasaya sürmek isteyen uçak tasarımcıları için önemli avantajlar sağlıyor.

Ürün karması

Müşterilerimizin ve dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve her gün gerçekleşen teknolojik gelişmeleri mümkün kılmak için lider ürün portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Groeneveld’in otomatik yağlama sistemleri—BEKA, AB karbon nötr bir geleceğe geçerken elektrikli şehir içi otobüs filolarında önemli bir rol oynuyor.

Sosyal sorumluluk

Hızla değişen bir dünya ve gelecek nesil için ürünlerimizde, operasyonlarımızda ve yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklarda daha sürdürülebilir çözümler geliştirmek için özel mühendislik uzmanlığımızdan yararlanıyoruz.

Orijinal düşünce ve farklı bakış açıları, işbirlikçi, problem çözme kültürümüzü bilgilendirmeye devam ediyor.

İnovasyon

Ar-Ge yatırımlarımız, yetenek ve fırsatın kesiştiği noktada başlar. Müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve yükselen trendlerden yararlanmak için yakın ortaklık içinde yeni teknik bilgiler geliştiriyoruz.

SPINEA, performansı optimize eden ve gürültüyü ve titreşimi azaltan karmaşık robotik sistemlerde kullanılan yüksek hassasiyetli dişli çözümleri tasarlar – bu da daha fazla verimlilik ve ekipman sürdürülebilirliği sağlar.

Yeni nesil yapay görme teknolojileri, emek yoğun süreçleri azaltırken üretkenliği artırıyor ve kaliteyi koruyor.

Timken World’ü ziyaret edin